O firmie

Założona w 2002 roku firma brukarska, której właścicielem jest Adam Starosta, specjalizuje się w układaniu kostki brukowej, granitowej i betonowej. Oferujemy również usługi w zakresie prac ziemnych koparko – ładowarki.

Od początku działalności firma postawiła na wysoką jakość usług oraz rzetelność i terminowość. Działa bowiem w oparciu o najlepsze standardy panujące na rynku brukarskim.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, począwszy od projektu do końcowej realizacji zlecenia.

Realizuje usługi zarówno dla osób fizycznych, jak i dla instytucji, firm budowlanych i developerskich oraz innych inwestorów.

Posiadamy duże zaplecze profesjonalnych maszyn budowlanych zarówno do wykonywania prac brukarskich jak i robót ziemnych. Zatrudniamy bardzo dobrych brukarzy z doświadczeniem. Współpracujemy z największymi producentami kostki brukowej, dzięki czemu dysponujemy dużym wachlarzem różnego rodzaju kostki brukowej w atrakcyjnych cenach.

Dewizą firmy jest wykonywanie prac terminowo z zachowaniem najwyższych jakości osiągając główny cel jakim jest zadowolenie klienta o czym świadczy udzielanie długoletnich gwarancji.

Usługi brukarskie świadczymy na terenie województwa podlaskiego i okolic.

Zapraszamy do współpracy!